ביטוח נסיעות מעל גיל 70

בני 70 ומעלה? גלו את כל המידע הנחוץ על ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים בעבורכם, השוו וחסכו!
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

בני 70 ומעוניינים בטיול מאוחר אחרי צבא? קראו מידע חיוני בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 וטסו לחופשה :)

מהי תקופת הביטוח המירבית למבוטחים מעל גיל 70?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות מעל גיל 70 לתקופה של חודש ויותר - כדאי שתדעו שבמקרים כאלו כל חברת ביטוח בוחרת לעצמה טווח שונה של ימים.

 • הפניקס - עד 120 ימים
   
 • כלל - עד 90 ימים
   
 • פספורט קארד - עד 90 ימים
   
 • הראל - עד 120 ימים
   
 • מגדל - עד 15 ימים

חשוב להבהיר שתוך שיחה עם נציג חברת הביטוח, יש אפשרות לעתים להשיג תקופת ביטוח ארוכה יותר וזאת בהתאם למצבו האישי של המבוטח ובהתאם לשיקול דעת חברת הביטוח.

 

ביטוח נסיעות מעל גיל 70

האם ביטוח נסיעות מעל גיל 70 יקר יותר?

מחיר ביטוח נסיעות מעל גיל 70 יהיה יקר יותר בכ - 15% - 40% מביטוח נסיעות למבוטחים מעל גיל 60. הסיבה להתייקרות היא כי ככל שגיל המבוטח גבוה יותר, כך הוא הופך רגיש יותר למפגעים שונים הדורשים סיוע רפואי בישראל ובחו"ל בפרט.

אילו הרחבות ניתן לרכוש במסגרת ביטוח נסיעות מעל גיל 70?

יש כמה הרחבות שנפוצות בעיקר למי שמבטח עצמו בביטוח נסיעות מעל גיל 70:

 • כיסוי כבודה - לאנשים מבוגרים יש חשיבות גבוהה לרכוש הפרטי שלהם, שמותאם אליהם ולשגרת חייהם. בין אם זה ביגוד מסויים, נעליים, מידרסים ועוד. ע"י הוספת כיסוי כבודה, תוכלו לקבל פיצוי כספי מיידי בגין אובדן, איחור או גניבה של הכבודה שלכם במידה והמזוודה לא נחתה אתכם במדינת היעד.
   
 • ספורט אקסטרים - יש לא מעט בני 70 ומעלה שמתמידים בפעילויות ספורט, מה שהופך אותם למעשה לצעירים בנפשם ובריאותם. מתכננים לקפוץ בנג'י? או אולי לשוט בקייאקים או לשחות מרתון? אין בעיה, רק אל תשכחו לרכוש כיסוי ספורט אקסטרים, שידאג לספק לכם חילוץ ושירותי חירום במידה ונפצעתם במהלך הפעילות.
   
 • ביטוח סקי - אומנם מדובר גם כאן על ספורט אתגרי אך כזה שניתן בנפרד ולכן אם אתם מתכננים לכבוש הרים מושלגים באוסטריה או שוויץ, כדאי שתדאגו לרכוש הרחבת סקי, שבדומה לספורט אקסטרים - מטרתה להעניק לכם שירותי חילוץ וטיפול רפואי במידה ונפצעתם בעת הסקי.

מה חשוב לבדוק בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70?

חשוב לבדוק מספר דברים לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70:

 • היקף הביטוח - לא כל חברת ביטוח תאפשר הרחבות מסויימות כמו ספורט אקסטרים למשל ומאידך, ישנן חברות שאפילו יכללו מראש הרחבות שבד"כ נרכשות בנפרד, כמו ביטוח כבודה. לכן הקפידו לברר מול כל חברה בנפרד מה היקף הפוליסה למבוטחים מעל גיל 70 ומה היא לא כוללת.
   
 • שירות לקוחות - חשוב לוודא שיש לכם "אמא ואבא" לפנות אליהם בעתות חירום, בקשו את כל דרכי יצירת הקשר מחברת הביטוח שאתם מעוניינים לרכוש ממנה את הפוליסה. ככל שהיא מחזיקה ביותר דרכים ליצירת קשר, כך עולה הסיכוי שפנייתכם תיענה באופן מהיר יותר בעת חירום.
   
 • מועד קבלת הפיצוי - כדאי שתדעו שיש שתי אפשרויות שחברות הביטוח פועלות לפיהן בזמנים בהם צריך להפעיל את הביטוח, כאשר אחת האפשרויות היא תשלום מיידי ע"י טעינת כרטיס מיוחד שניתן לכם מראש (פספורט קארד למשל) ואפשרות נוספת ופחות יעילה היא קבלת פיצוי בחזור לארץ, דבר שפחות מומלץ בגלל שזה אומר שעד שתקבלו את הפיצוי, תצטרכו לגהץ מחשבונכם.

רכשו ביטוח נסיעות מעל גיל 70 דרך גודיי וחסכו!

במידה ואתם בני 70 ומעלה - ברכות! גם אתם זכאים לרכישת ביטוח נסיעות במחיר משתלם דרך פורטל גודיי. ע"י כניסה למנגנון ההשוואה שלנו, תוכלו להזין את פרטיכם האישיים ואת יעד הטיול ולקבל מספר הצעות ביטוח אידיאליות, שביניהן תוכלו לבחור בזו שהציעה את המחיר המשתלם ביותר עבורכם.

טיפים לקראת טיסה למבוטחים מעל גיל 70

מתחת צירפנו מספר טיפים מומלצים לקראת טיסה לחו"ל:

 • צ'ק ליסט - צוות גודיי ממליץ בחום שתערכו רשימת ציוד לפני שאתם אורזים מזוודות. הדבר יסייע למנוע שיכחה של ציוד חיוני מאחור.
   

 • חיסונים - במידה ואתם טסים למדינת עולם 3 כמו הודו, הפיליפינים וכדומה, קחו בחשבון שעליכם חלה חובת החיסונים הדרושים לפני ההגעה ליעד וזאת מפני שלעתים אפשרי לחלות במחלות שונות אם בגלל הרעלת מזון ואם בגלל חסך בסטריליות באזורים כאלו.
   

 • תרופות - חשוב מאוד שתדאגו למלאי תרופות מספק לכל מועד השהייה שלכם במדינת היעד ואפילו מעבר, כי מי יודע אם הטיסה חזור תידחה וכדומה. חשוב לאחסן את התרופות בתיק הגב ולאחסן מלאי נוסף בטרולי שעולה אתכם למטוס. בשום פנים ואופן אין לאחסן ציוד רפואי במזוודה הנשלחת לבטן המטוס, הסיבה לכך היא כי יש מקרים בהם המזוודה עשויה להתעכב או להיגנב.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות