ביטוח נסיעות מעל גיל 60

מעל גיל 60 ומתכננים לטוס? הכירו את תנאי ביטוח הנסיעות המתאים לכם, קראו וערכו השוואה מהירה.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו

קראו מהי תקופת ביטוח המקסימאלית שתוכלו לקבל מהחברות השונות, נסביר על כמה מההרחבות המומלצות לרכישה במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות מעל גיל 60 וגם איך תוכלו להיעזר בגודיי לאיתור פוליסה מותאמת אישית ובמחיר מנצח.

אז למה לרכוש ביטוח נסיעות מעל גיל 60?

כיום אזרחי ישראל המבוגרים זוכים לטיפול רפואי מסובסד וזמין, אך מהרגע בו אתם עוזבים את גבולות ישראל - הביטוח הממלכתי שאתם זכאים לו כאן, כבר לא רלוונטי מהרגע שעזבתם, מה שאומר שאפילו כדי ללכת לחדר אחות שתחבוש פציעה שחוויתם בחו"ל - תצטרכו לשלם סכומי כסף גבוהים היות ואינכם אזרחי המדינה מלכתחילה.

 

אך אל דאגה, ע"י רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 60, תוכלו לקבל כיסוי מקיף שיפטור אתכם מעלויות גבוהות למתן שירותי חירום, במידה ותזדקקו להם כמובן.

מהי תקופת הביטוח המירבית למבוטח מעל גיל 60?

מתכננים לטוס לחו"ל ואתם מעל גיל 60? דעו שפוליסת ביטוח הנסיעות שתרכשו עשויה להיות מוגבלת בימים, כאשר רצף הימים משתנה בין חברה מבטחת אחת לאחרת, הנה התקופות המירביות בחברות ביטוח הנסיעות לחו"ל:

 • פספורט קארד, מבטחת עד כ-90 ימים.
 • מגדל, מבטחת עד כ-60 ימים.
 • הפניקס, מבטחת עד כ-120 ימים.
 • כלל, מבטחת עד כ-120 ימים.
 • הראל, מבטחת עד כ-120 ימים.
   

ביטוח נסיעות מעל גיל 60

על ההרחבות שתוכלו לקבל במסגרת ביטוח נסיעות מעל גיל 60

יש כמה הרחבות שמומלץ שתוסיפו אל ביטוח הנסיעות שלכם:

 • ביטוח ביטול טיסה - חשוב לקחת בחשבון גם מקרים שעלולים לפקוד אתכם בתאריכי הטיסה, כמו אשפוז לא צפוי, מוות של בן משפחה או צו מילואים (כן, יש לא מעט בני 60 ומעלה שעוד הולכים למילואים כשצריך אותם). במקרים כאלו ובמידה ותרכשו את ההרחבה הנ"ל, תוכלו לקבל פיצוי כספי הן על הטיסות, מלון ואטרקציות שדאגתם לרכוש מראש.
   
 • הרחבת מצב רפואי - במידה ואתם בני 60 המתמודדים עם מחלות רקע כמו סוכרת, אסטמה וכדומה - קחו בחשבון שיהיה עליכם ליידע את החברה המבטחת על כך. אומנם מדובר בהרחבה אך כזו שמחייבת כל אדם - צעיר או בוגר במידה והוא עם מחלות רקע כלשהן. אי הודאה בדבר, עשויה לגרום לחברה המבטחת להתנער מאחריות כלפיכם בעת חירום.
   
 • הרחבת אביזרי צילום - טסים לאפריקה לצלם אריות וג'ירפות? למה לא בעצם? רק אל תשכחו לבטח את אביזרי הצילום שלכם, כך שבמידה וחלילה נגנבו - תוכלו לקבל עליהם פיצוי כספי בהתאם.
   
 • ביטוח כבודה - ביטוח כבודה בד"כ יכסה כל מקרה בו המזוודה הגדולה לא נחתה עמכם ביעד עקב אובדן או גניבה. במקרים כאלו - תהיו זכאים לפיצוי כספי מצד החברה המבטחת.
   
 • ספורט אקסטרים - מתכננים לרכב על אופניים? או אולי על סוסים? ומה לגבי באנג'י? דעו שאת כל אלו תוכלו לבצע בגיל 60 ולהיות מכוסים, בתנאי שרכשתם הרחבת ספורט אקסטרים, שמטרתה לספק מענה מקיף הן לצורך חילוץ במידה ונפצעתם והן טיפול רפואי. 

מה חשוב שתבדקו לפני רכישת פוליסת נסיעות מעל גיל 60

כדאי שתדעו שחלק מחברות הביטוח כוללות הרחבות מסויימות במחיר ביטוח נסיעות מעל גיל 60, הרחבות כמו: כיסוי כבודה ויש חברות שידרשו תשלום נפרד על הרחבה זו.

 

על אותו המשקל, יהיו חברות שיאפשרו לבטח דרכן אנשים מעל גיל 60 בכיסוי ספורט אתגרי ויהיו כאלו שיסרבו לתוספת זו עקב הסיכון הגדול שטמון בפעילויות ספורט אתגרי בחו"ל לטענתם. לכן חשוב להשוות בין כמה חברות ביטוח ולוודא שיש לפחות אופצייה אחת שמותאמת אליכם באופן אישי הן מבחינת היקף הביטוח והן מבחינת תנאיו.

האם פוליסת ביטוח נסיעות מעל גיל 60 נחשבת יקרה יותר?

בגדול, כיום יש לא מעט בני 60 ומעלה שמצבם הבריאותי הוא כשלצעירים, היות והספורט והתודעה של אורך חיים בריא הפכו נפוצים יותר גם בקרב אנשים מבוגרים ובעיקר בני 60, הנחשבים לקבוצה הצעירה של טווח "גיל הזהב".

 

יחד עם זאת, הדבר לא תמיד ייתכן עבור כל אדם מעל גיל 60. יש לא מעט הסובלים ממחלות רקע ונכויות, שהופכות את העמידות שלהם לפחותה והם נוטים להיות רגישים ופגיעים יותר למצבים שונים, מה שאומר שגם פוליסת הביטוח תהיה יקרה יותר היות והסיכוי שיצטרכו להפעיל אותה בחו"ל גבוה יותר מבן 60 בריא.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות