ביטוח נסיעות לגיל הזהב

כי זה לא הגיל, זה התרגיל

בגיל השלישי ומעוניינים לטוס? לא לפני שתדאגו לביטוח נסיעות לגיל הזהב.
 

להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לגיל הזהב, למבוגרים ולגיל השלישי

הילדים עזבו את הבית ורוצים קצת זמן ריענון לעצמכם בחו"ל הכירו - ביטוח נסיעות לגיל הזהב. מתחת תקראו מה הוא כולל, מה ההבדלים בינו לביטוח נסיעות בסיסי, אילו הרחבות ביטוחיות ניתן להוסיף אליו וגם איך תוכלו להשוות בחינם דרך פורטל גודיי בין חברות הביטוח הנסיעות המובילות ולחסוך בזמן יקר ובכסף.

מה כולל ביטוח נסיעות למבוגרים?

קודם כל חשוב לציין שביטוח נסיעות לגיל הזהב, מבוגרים וגימלאים מתאים לכל אדם מעל גיל 60, בין אם הוא בריא ובין אם הוא לוקה במחלות כרוניות (בדומה לביטוח נסיעות לחולים כרוניים). רוצים לדעת מה זה עשוי לכלול?

 • הוצאות על אישפוזי חירום בחו"ל
   
 • כיסוי על החמרה בריאותית על המצב הבריאותי הקיים 
   
 • פינוי ברכב חירום יבשתי, ימי ואווירי
   
 • תרופות להמשך טיפול בחו"ל
   
 • הטסת חירום לישראל

 

ביטוח נסיעות לגיל הזהב

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לגיל הזהב לביטוח נסיעות בסיסי?

יש מספר הבדלים בין ביטוח נסיעות לגיל הזהב לבין ביטוח נסיעות בסיסי, הכוללים -  מחיר, תנאים ותנאי של החברה המבטחת:

 • מחיר - מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 יעלה יותר בהשוואה לביטוח נסיעות בסיסי לצעירים וזאת מכיוון שהסיכוי שיקרה לאדם מבוגר מקרה חירום רפואי הוא גדול יותר - קראו עוד בעמוד מחיר ביטוח נסיעות.
   
 • תקופת הביטוח - ככל שגיל המועמד גבוה יותר, כך תקופת הביטוח שהחברה המבטחת עשויה לאשר לו תהיה מצומצמת יותר.
   
 • אישור של חברת הביטוח - בשונה מביטוח נסיעות בסיסי לאנשים צעירים ובריאים, ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב לרוב יהיה מותנה מצד חברת הביטוח בגיל של המועמד. לדוגמה, יש חברות שיאפשרו למבוטחים בני 85+ לרכוש ביטוח נסיעות לגיל הזהב, מבלי שביכלל תספקו לה מסמכים רפואיים כלשהם, בעוד שיש חברות ביטוח שמתנות ביטוח זה עד גיל מסויים ובתנאי שתספקו להן מסמכים רפואיים והמעידים כי אין מניעה בטיסה לחו"ל.

מה ההבדלים בין מחירי ביטוח נסיעות לגיל הזהב?

מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל לגימלאים מעל גיל 70 יהיה גבוה יותר ב - 20% - 40% יותר מביטוח נסיעות מעל גיל 60, בעוד שביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75 יהיה יקר יותר ב- 15% - 40% מביטוח נסיעות לבני 70 עד 75 בממוצע.

אילו הרחבות ביטוחיות ניתן להוסיף לביטוח נסיעות למבוגרים?

הרחבות ביטוחיות ניתן לחלק ל - 2, הרחבות ביטוח נסיעות לגימלאים ולגיל השלישי מומלצות והרחבות ביטוח לפי אופי הביקור:

 • הרחבות ביטוח מומלצות - הרחבות ביטוח שמומלץ להוסיף בכל מקרה של חופשה בחו"ל ובדגש בעבור אנשים מבוגרים הם - ביטוח כבודה וביטוח מפני אבידה או גניבה של טלפון נייד או מחשב נייד, ביטוח עבור מצב בריאותי קיים ובגין ביטול טיסה - המטבח אתכם במקרה בו הטיס ההלוך או החזור בוטלה בגלל סיבה כזו או אחרת.
   
 • הרחבות ביטוח לפי אופי הטיול - כיום אנשים מבוגרים נחשבים לצעירים בנפשם ועל כן, גם בגיל 75 הם עשויים לבחור לבצע פעילויות אקסטרים כאלו ואחרות ביעדים אקזוטיים מגוונים. פעילויות כמו צלילה, טיולי טרקטורונים ועוד. מפני שהדבר די נפוץ - ניתן לבטח גם אנשים מעל גיל 60 בביטוח ספורט אתגרי. דוגמה נוספת היא ביטוח על טיול סקי, שניתן בתשלום נפרד מתוספת על ספורט אקסטרים.

מחפשים מידע פרטני לפי גיל?

אם אתם רוצים להרחיב את המידע על ביטוח נסיעות לגיל ספציפי, תוכלו לבחור כאן את הגיל המתאים ולקבל הרחבת מידע מעמיקה עליו:
 

 

ביטוח נסיעות מעל גיל 60
ביטוח נסיעות מעל גיל 60

מעל גיל 60 ומתכננים לטוס? הכירו את תנאי ביטוח הנסיעות המתאים לכם, קראו וערכו השוואה מהירה.
 

מעבר לעמוד המלא
ביטוח נסיעות מעל גיל 70
ביטוח נסיעות מעל גיל 70

בני 70 ומעלה? גלו את כל המידע הנחוץ על ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים בעבורכם, השוו וחסכו!
 

מעבר לעמוד המלא
ביטוח נסיעות מעל גיל 75
ביטוח נסיעות מעל גיל 75

כל המידע על ביטוח נסיעות מעל גיל 75 כולל ביטוח סקי, גלו הכל וערכו השוואת מחירים!
 

מעבר לעמוד המלא
ביטוח נסיעות מעל גיל 80
ביטוח נסיעות מעל גיל 80

כל המידע הנחוץ על ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80 והשוואת מחירים מהירה!
 

מעבר לעמוד המלא
ביטוח נסיעות מעל גיל 85
ביטוח נסיעות מעל גיל 85

הכירו את כל המידע הרלוונטי והחשוב בעבור ביטוח נסיעות מעל גיל 85.
 

מעבר לעמוד המלא
ביטוח נסיעות עד גיל 90
ביטוח נסיעות עד גיל 90

כאן תקבלו את כל המידע על ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90 ומעל, תוכלו לערוך השוואה והזמנה.
 

מעבר לעמוד המלא

ביטוח נסיעות לגיל הזהב - מה לקחת בחשבון?

יש כמה פרמטרים שחשוב שתבדקו לפני שאתם בוחרים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לגיל הזהב:

 • תכולת הכיסוי - חשוב ביותר שתבדקו מול כל חברת ביטוח שאתם בודקים מולה - מה כולל ביטוח נסיעות לגיל הזהב. ישנן חברות ביטוח שבמסגרת ביטוח נסיעות לבני 70 ומעלה יכללו גם ביטוח על כבודה, שלרוב ניתן בנפרד, ישנן חברות שלא יאפשרו לרכוש כיסוי ביטוחי לפעילויות ספורט אקסטרים עבור מבוגרים, דבר שעשוי לבטל לכם תוכניות שרציתם ולכן חשוב ביותר שתבדקו בפירוט מול כל חברה. 
   
 • גובה הכיסוי - מטרת ביטוח נסיעות למבוגרים היא לאפשר קבלת שירותים רפואיים בחינם או במחיר מסובסד. בגלל שחבילת נופש לחו"ל ממילא לא זולה, נמליץ לא להתפשר על גובה הכיסוי ולתעדף חברת ביטוח שמספקת כיסוי כספי מלא עבור שירותי בריאות וחירום.
   
 • זמינות שירות הלקוחות - חשוב מאוד שתוודאו את דרכי ההתקשרות שחברת הביטוח מספקת בשעות חירום. ודאו שהדרכים שהיא מציעה אינם מסובכים מדי עבורכם ושניתן לקבל תמיכה מתאימה כדי שתוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח שלכם בזמן אמת.
   
 • מחיר ביטוח - מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 עשוי לנוע בין דולרים בודדים ליום ולקפוץ למחיר של 10 - 20 דולרים פר יום. הכל תלוי במצבו הגופני של האדם המעוניין בביטוח וגם בהרחבות ביטוחיות שהוא מעוניין להוסיף.
   
 • קבלת כספי ביטוח - כדאי שתדעו שחברות הביטוח מתחלקות ל - 2: אלו שישלמו לכם פיצוי כספי רק לאחר חזרתכם לישראל ויש חברות, כמו פספורטקארד שמציעות פנייה מיידית בחו"ל והטענה ישירה של כרטיס הביטוח שקיבלתם ממנה - כך שנמליץ לכם לחסוך בבירוקרטיה לתעדף חברת ביטוח שמציעה תשלום ישיר בזמן אמת.
   
 • תקופת הביטוח - כמו שכבר הצגנו למעלה, חברות ביטוח מגבילות את תקרת הביטוח בהתאם לגילכם, כך שככל שגילכם גבוה יותר - כך תקופת הביטוח תחול על מספר ימים קטן יותר ועדיין, ישנן חברות שמעניקות ביטוח עבור מספר ימים גדול יותר מהאחרות ועל כן, נמליץ שתבדקו לכמה ימי ביטוח אתם זכאים בהתאם לגילכם וזאת מפני שבעוד שיש חברות ביטוח שיעניקו ביטוח רק עד גיל 80, ישנן חברות ביטוח שיספקו ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 90.
   

ביטוח נסיעות לגיל השלישי

אורך תקופת ביטוח נסיעות לגיל השלישי

אז כפי שהבנתם, ישנה מגבלה לכמות הימים שניתן לבטח בגיל השלישי, כמובן, זה מתחלק לפי גילאים ומתייחס לקטגוריית "גיל הזהב", החל מגיל 60 ומעלה. אז מהם הפערים וההבדלים?

מידע נוסף שחשוב להכיר, כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לגיל השלישי, עבר רפואי ומצב רפואי קיים עשוי גם הוא להשפיע על תקופת הימים שניתן לבטח וכמובן, באישור רפואי ולאחר חיתום רפואי. אם אתם רוצים לדעת בדיוק איזה חברת ביטוח נסיעות מספקת את תוקפת הביטוח המתאימה לכם בהתאם לטווח הגילאים, ראו את הטבלה הבאה:
 

אורך תקופת הביטוח לפי גיל והחברה המבטחת
גיל הפניקס פספורטקארד כלל הראל מגדל
61 - 65 120 90  120  120  60 
66 - 70 120 90 120  120  30 
71 - 75 120 90  90  120  15 
76 - 80 60 30  90  60  15 
81 - 85 30  30  60  30  10 
86 - 90 30  30  / 30   7 
 • בטבלה מוצגים כמות הימים שתקבלו כברירת מחדל בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל השלישי - במידה ותשוחחו עם נציג, תוכלו לקבל היתר לימים נוספים (על פי שיקול הדעת וחיתום רפואי).

איך לבצע השוואת מחירים דרך פורטל גודיי?

במידה והגעתם לגיל השלישי ואתם מעוניינים לטוס ולהתרענן בחו"ל דעו שדרך פורטל גודיי תוכלו למלא את פרטיכם האישיים ולהשוות בין מחירי ביטוח הנסיעות שמציעות החברות השונות ולבחור בהצעה המועדפת ביותר עבורכם תוך זמן קצר ובמינימום מאמץ, בעת הזנת הנתונים במערכת תקבלו מחברות הביטוח המובילות את המחירים המתאימים לגיל זהב, גימלאים והגיל השלישי.

ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70 מה חשוב להכיר?

אם הנכם מעל גיל 70, עדיין מרבית חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל יבטחו אתכם במחיר שאינו גבוה במיוחד, לרוב לא תצטרכו אישור רפואי לשם כך ומגבלות אורך הטיול והביטוח שלכם אינם קרטיות. כן, חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל בגיל השלישי שהוא מעל גיל 70 המתאים לכם, עם הרחבות מתאימות לרבות לבעלי בעיה רפואית.

מה צריך לבדוק: ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75

בחלק מן חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל, ניתן לראות שינוי דרמטי יותר לגילאים שמעבר ל-75. במיוחד לאלו עם מצב רפואי מורכב. אך עדיין תוכלו לטייל ולעשות ביטוח לתקופה לא קצרה. חשוב לרכוש הרחבות המתאימות לכם ולמצבכם הרפואי, ישנם חברות אשר יבקשו מכם אישור רפואי במידה והנכם מעל גיל 75 ושייכים אל "מועדון גיל הזהב".

מה חשוב לדעת: ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80

כאשר רוצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לגימלאים אשר מעל גיל 80, רוב חברות הביטוח יגבילו את תקופת הטיול שלכם, אתם תצטרכו להביא אישור רפואי גם אם מצבכם הרפואי תקין ואינכם סובלים ממחלה כלשהי. בנוסף, תעריפי הביטוח הם משמעותיים יותר ויקרים יותר. ישנם חברות שלא יבטחו אתכם במידה והנכם סובלים ממחלה כלשהי. אך כמובן שיש חברות שכן וכדאי לבדוק זאת מול נציג מטעם גודיי.

מה לברר לפני ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 90

לא כל חברות הביטוח מאפשרות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל למבוגרים מעל גיל 90, הרבה חברות לא מאפשרות כלל, גם אם מצבכם הרפואי תקין. תקופת הביטוח מוגבלת לטווח מאוד מצומצם, שלרוב גם מגיע רק ל-7 ימים. אם מצבכם הרפואי מורכב, לא בהכרח תקבלו אישור לעשות ביטוח בכל חברה. המחיר לביטוח נסיעות לקשישים מעל גיל 90 הוא הגבוה ביותר ולכן, כדאי לערוך השוואת מחירים ולמצוא את החברה המאפשרת לעשות ביטוח נסיעות לגיל הזהב אשר בגיל 90 ומעלה ובמחיר הכי זול וטוב.

מעוניינים שנציג יחזור אליכם?
מלאו פרטים ונשוב אליכם במהירות:
או חייגו אלינו: 03-3034770

מה אומרים עלינו

Dvir Nagar Dvir Nagar

ממליץ מאוד! עזר לי להשוות מחירים בקלות ולחסוך כסף.

Revital Tzuberi Revital Tzuberi

האתר היה מאוד נוח לתפעול ..
ובזכות השוואת המחירים הצלחתי גם לחסוך כסף.. תודה אהבתי ממש.

Maya Shtern Gold Maya Shtern Gold

אהבתי ממש עושים את החיים קלים 

Noy Hezroni Malka Noy Hezroni Malka

אתר נוח וקל לשימוש... עזר לי מאוד! תודה

Lidor Levi Lidor Levi

ערכתי השוואה דרך האתר שאגב היה ממש נוח לשימוש וממש עזר לי , בזכותו הצלחתי לחסוך הרבה כסף !

 

 

Lior Rubin Lior Rubin

סוף סוף אתר נוח שאפשר לעשות בו השוואה לביטוח נסיעות. בדוק אני אשתמש בו שוב בטיסה הבאה שלי.

 

חברות ביטוח נסיעות